Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
03 TEMMUZ Pazar 23:03
Advert

Advert

Beraberlik Yemeğinde Buluştular

Malatya Kırımızı Et Üreticileri Birliği tarafından büyükbaş hayvan yetiştiricilerine yönelik birlik ve dayanışma gecesi düzenlendi. Kalabalık bir ortamda verilen yemek öncesi Kuranı kerim okunması ve yapılan dua’nın ardından yemek ikramı yapıldı.

Genel
Giriş Tarihi : 17-06-2022 18:14   Güncelleme : 17-06-2022 18:19
Beraberlik Yemeğinde Buluştular

Özel bir mekânda düzenlenen yemek programı Kuranı Kerim okunması ve yapılan dua ile başladı. Programda konuşan Malatya Kırımızı Et Üreticileri Birliği başkanı Mehmet Taneli, yetiştiricilerin bir araya gelmesi, tanışıp kaynaşması ve birlik ve berberliğin pekiştirilmesi amacıyla böyle bir organizasyon düzenlediklerini hatırlatarak; “ Bu programı düzenlemekteki amacımız, yetiştiricilerimiz arasında birlik ve beraberliği oluşturmak,  yetiştiricilerimizin birbirleriyle tanışmasına vesile olmaktır. Dolayısıyla bu tür organizasyonlar sorunların konuşulduğu, paylaşıldığı ve ortak görüşlerin bir arada değerlendirildiği ortamlar olması açısından önemlidir. Bu nedenle bu programı düzenledik. Programımızda bizleri yalnız bırakmayan Başta Yeşilyurt Belediye Başkanımız Mehmet Çınar, olmak üzere, Kurum ve kuruluşların temsilcilerimize, yetiştiricilerimize ve davetimize icabet eden herkese teşekkür ederim” dedi.

Düzenlenen programa Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Şeker Fabrikası Müdürü Suat Altun, şeker İş Şube Başkanı Nuri Murat, Sektör temsilcileri, Oda ve Birlik başkanları ile çok sayıda yetiştirici katıldı.

A.Vahap Kaygusuz – Ali Nihat Yavuz   

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR