Genel
Giriş Tarihi : 10-09-2021 17:31   Güncelleme : 10-09-2021 17:31

Başkan Karakaş Sorunları Yerinde Dinledi

Türkiye Berberler ve Güzellik Salonu İşletmecileri Federasyonu Başkanı Bayram Karakaş, bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere ilimizi ziyaret etti. Ziyaret süresince berber ve kuaför esnaflarını ziyaret eden Karakaş, esnafın sorunlarını dinledi.

Başkan Karakaş Sorunları Yerinde Dinledi

Karakaş, ziyaretine Berberler ve kuaförler odası başkanı Ramazan Toptaş’ı Oda binasında ziyaret ederek Esnafın sorunları ve çalışma şartlar hakkında bilgi aldı. Daha sonra Başkan Toptaş ile birlikte bazı esnafları da ziyaret ederek esnafın sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundu. Pandemi sürecinde en fazla sıkıntı çeken esnaf camiasından birsinin berber ve kuaförler olduğunu kaydeden Karakaş, “Pandemi süresinde esnafımız uzun süre kapalı kalmak zorunda kaldı. Bu dönem içinde yaşadıkları sıkıntıları bizzat takip ettik. Ancak çok şükür bugün esnafımız işinin başında Kurallara harfiyen riayet ederek işlerini yapıyorlar. Kanderilerine başarılar ve bol kazançlı çalışmalar diliyorum. Tatbiki esnafımızın birçok sıkıntıları var. Bunlar bizim bilgimiz dahilindedir. Bu sorunların çözümü için de çalışmalarımızı süründürüyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda başkanı Ramazan Toptaş ise ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi. “ Sayın başkanımızın bizlere göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı kendisine yönetim ve denetim kurulum adına şükranlarımı sunuyorum. Bu tür ziyaretler hem esnafımız arasında birlik ve beraberliği sağlaması açısından hem de bizlere güç ve destek vermesi açısından da bizim için ayrıca önem arz ediyor. Ziyaret esnasında kendisine esnafımızın sorun ve taleplerini ilettik. Ziyaretinden dolayı şahsım, yönetim kurulum ve çalışma arkadaşlarım adına kendisine şükranlarımı sunuyorum “ ifadelerini kullanarak memnuniyetini dile getirdi.

A.Vahap Kaygusuz – Ali Nihat Yavuz