Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
29 HAZİRAN Çarşamba 15:42
Advert

Advert

Başkan Gürkan Şehit Babasını Ziyaret Etti

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan Babalar Günü dolayısıyla şehit ailelerini ziyaret ederek şehit babalarının babalar gününü kutladı.

Malatya
Giriş Tarihi : 20-06-2022 18:31
Başkan Gürkan Şehit Babasını Ziyaret Etti

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pence-Kilit operasyonunda şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Celal Tekedereli’nin babası Cevat Tekedereli’yi ziyaret etti. 

Şehitlik mertebesinin kutsal olduğunu ifade eden Başkan Gürkan, “Ne mutlu ki şehit annesi ve şehit babasısınız. Sizlerin bu teslimiyetinize hayran kaldım. Ne güzel bir tevekkül. Allah sizlere sabırlar ihsan eylesin. Şehidimizin şahadetine sizleri ve bizleri nail eylesin. Şehitlerimizi rahmet, minnet ve şükranla yad ederken şehitlerimizin bizlere emaneti olan ailelerini de hiçbir zaman yalnız bırakmayacağız. Şehidimizin ailesi bizlere emanettir. Devletimizde bizlerde her zaman sizlerin yanında olacağız. Şehidimizin babasını babalar gününde yalnız bırakmadık ve babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Sağlıklı ve huzur içerisinde uzun bir ömür temenni ediyorum” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan günün anısına Şehit Babalarına Kuranı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti

 

Hanife YiğitHanife Yiğit

YORUMLAR