Siyaset
Giriş Tarihi : 05-04-2012 18:20   Güncelleme : 05-04-2012 18:20

Basbakan Kuzey Çevreyolu için talimat verdi

AK Parti Malatya Il Baskani Bülent Tüfenkci, Basbakan'in Malatya Kuzey Çevre Yolu sorununun belediyeleri katmadan çözülmesi için talimat verdigini söyledi

Basbakan Kuzey Çevreyolu için talimat verdi

AK Parti Malatya Il Baskani Bülent Tüfenkci, Basbakan'in Malatya Kuzey Çevre Yolu sorununun belediyeleri katmadan çözülmesi için talimat verdigini söyledi.

AK Parti Malatya Il Baskani Bülent Tüfenkci, Ankara temaslari hakkinda basin mensuplarina bilgi verdi. Tüfenkci, "Il baskanlari toplantisinda, sayin basbakanimiza kuzey çevre yolundaki toplulastirmadan dolayi sikintiyi ilettik. Burada 5 belediye olmasi ve ayrica daha önceden de toplulastirma ile çözüm üretmenin zor oldugunu ilettik. Ulastirma Bakanimiz Binali Yildirim Bey'e gerekli talimatlari verdi. Bu isi belediyeler birakmayacak kadar Malatya için önemli oldugunu bir kez daha hatirlatarak, Çevre ve Sehircilik Bakanimiza da, Ulastirma Bakanimiz ile birlikte bu sorunun çözülmesi için talimatlari verdi. Insallah önümüzdeki günlerde sevinçli haberleri görecegiz insallah" seklinde konustu.