Spor
Giriş Tarihi : 01-12-2016 18:54   Güncelleme : 01-12-2016 18:54

“Bana özel önlemler alinmaya baslandi”

Yeni Malatyaspor’un Fransiz futbolcusu Michall Pereira, “Ilk maçlarda pek taninmiyordum ama haftalar ilerledikçe artik bana özel önlemler alinmaya baslandi” dedi

“Bana özel önlemler alinmaya baslandi”

Nurettin Soykan Tesisleri'nde basin mensuplarina açiklamalarda bulunan sari-kirmizili takimin orta sahasindaki basarili futbolcusu Pereira, Izmir deplasmanina Göztepe’yi yenmek için gideceklerini söyledi.

 "EN GÜÇLÜ TAKIM GIRESUNSPOR’DU”

Giresun maçini kazanmayi çok istediklerini ama 2 puan biraktiklarini hatirlatarak sözlerine baslayan Pereira, “Giresun maçinda istedigimiz sey kazanmakti ama biz 2 puan biraktik. Benim için bu haftaya kadar 12 takim içerisinde en diri takim, en güçlü takim Giresunspor’du. Tabi 10 kisiyle de biz bir karakter gösterdik, kazanmak istedik. Bunun içinde çok çabaladik ama olmadi. Simdi önümüzdeki maça bakiyoruz” dedi.

“YINE DE 1 PUAN ALDIK, BU DA ÖNEMLIYDI”

Pereira, rakiplerinin puan kaybettigi haftada 1 puan almanin önemli oldugunu söyleyerek, “Tabi ki rakiplerimizin puan kaybettigi bir haftada son oynadigimiz maç çok önemliydi. Ama yine de 1 puan aldik, bu da önemliydi. Bütün maçlar önemli. Çok iyi analiz edecegiz, çok iyi çalisacagiz. Kazanmak için gidecegiz Göztepe’ye. Oynayacagimiz Göztepe maçinda bir sorumlulugumun oldugunu düsünüyorum takimda içinde. Bu maçi çevirmek ve iyi isler yapmak adina bir sorumlulugumun oldugunu düsünüyorum. Elimden gelenin en iyisini yapacagim Göztepe maçinda” diye konustu.

“SUTLARIM TEHLIKELI OLDUGU IÇIN BANA YETERLI ALAN BIRAKMIYORLAR”

Pereira, ilk maçlarda pek taninmadigini ama haftalar ilerledikçe artik kendisine özel önlemler alinmaya baslandigini söyleyerek, “Ilk maçlar durumu teknik direktörümüzle de konustuk. Ilk maçlarda pek taninmiyordum. Haftalar ilerledikçe artik bana özel önlemler alinmaya baslandi. Sutlarim tehlikeli oldugu için bana yeterli alan ve mesafe birakmiyorlar. Ama ben yine de artik sut çekmek yerine kaleye gelmemizde, pozisyon bulmamizda takimima yardimci oldugumu düsünüyorum” seklinde konustu.