Spor
Giriş Tarihi : 15-10-2021 17:34   Güncelleme : 15-10-2021 17:34

BAL ’da Kuralar Çekildi

2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig kura ve fikstür çekimi, 13 Ekim’de TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde yapıldı. Malatya takımlarının yer aldığı 3.Bölge 1.Grup’ta birinci haftada Malatya derbisi oynanacak.

BAL ’da Kuralar Çekildi

 

2021-2022 sezonu Bölgesel Amatör Lig’de grup müsabakaları 30-31 Ekim 2021 tarihlerinde başlayacak ve 27 Mart 2022 tarihinde sona erecek. Bölge birinciliği müsabakaları ise 9-17 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek. 2021-2022 sezonunda BAL, her biri üç ayrı gruptan oluşan 9 bölgede toplam 27 grupta 260 takımın katılımıyla oynanacak.

Malatya takımlarının yer aldığı 3.Bölge 1.Grup’ta ilk yarı maçlarının programı şöyle:

1.Hafta: Besni Akınspor-Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor, Malatya İdmanyurdu-İmamağaspor, Siverek Belediyespor-Darendespor, Pütürge Belediyespor-Arguvan Belediyespor

2.Hafta: İmamağaspor-Viranşehir Belediyespor, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor-Siverek Belediyespor, Arguvan Belediyespor-Malatya İdmanyurdu, Darendespor-Pütürge Belediyespor

3.Hafta: Siverek Belediyespor-Besni Akınspor, Viranşehir Belediyespor-Arguvan Belediyespor, Pütürge Belediyespor-Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor, Malatya İdmanyurdu-Darendespor

4.Hafta: Arguvan Belediyespor-İmamağaspor, Besni Akınspor-Pütürge Belediyespor, Darendespor-Viranşehir Belediyespor, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor-Malatya İdmanyurdu

5.Hafta: Pütürge Belediyespor-Siverek Belediyespor, İmamağaspor-Darendespor, Malatya İdmanyurdu-Besni Akınspor, Viranşehir Belediyespor-Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor

6.Hafta: Darendespor-Arguvan Belediyespor, Siverek Belediyespor-Malatya İdmanyurdu, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor-İmamağaspor, Besni Akınspor-Viranşehir Belediyespor

7.Hafta: Malatya İdmanyurdu-Pütürge Belediyespor, Arguvan Belediyespor-Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor, Viranşehir Belediyespor-Siverek Belediyespor, İmamağaspor-Besni Akınspor

8.Hafta: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor-Darendespor, Pütürge Belediyespor-Viranşehir Belediyespor, Besni Akınspor-Arguvan Belediyespor, Siverek Belediyespor-İmamağaspor

9.Hafta: Viranşehir Belediyespor-Malatya İdmanyurdu, Darendespor-Besni Akınaspor, İmamağaspor-Pütürge Belediyespor, Arguvan Belediyespor-Siverek Belediyespor

Ebubekir Atilla