Spor
Giriş Tarihi : 21-06-2021 11:19   Güncelleme : 21-06-2021 11:19

“Ayrılık Söz Konusu Değil”

​​​​​​​ Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel, transfer iddialarıyla gündeme  gelen Kaptan Adem Büyük ile ilgili: “Biz Adem Büyük'ten memnunuz. Adem Büyük de bizden memnun. Ayrılık söz konusu değil.” dedi.

“Ayrılık Söz Konusu Değil”

Yaz transfer döneminin başlaması ile birlikte Yeni Malatyaspor kaptanı Adem Büyük hakkında çok fazla transfer iddiaları ortaya atıldı. Transfer söylentilerini Yeni Malatyaspor Basın Sözcüsü Hakkı Çelikel noktaladı. Ademi Büyük ile kulüp arasında herhangi bir anlaşmazlığın olmadığını söyleyen Çelikel, Büyük ile devam mesajı verdi.

Katıldığı radyo programında soruları yanıtlayan Hakkı Çelikel Adem Büyük ile ilgili iddialara da yanıt vererek, "Adem Büyük bizim kaptanımız. Kendisinin performansı ortada. Biz Adem Büyük'ten memnunuz. Adem Büyük de bizden memnun. Ayrılık söz konusu değil. Adem ile devam ediyoruz" sözlerini kullandı.

Fenerbahçe'de gelecek sezon kadroda düşünülmediği konuşulan Sadık Çiftpınar hakkında, "Sadık Çiftpınar çok değerli bir oyuncu. Ancak; bizim transfer gündemimizde yok. Fenerbahçe ile de Sadık Çiftpınar transferi için herhangi bir temasımız, görüşmemiz olmadı" diyen Çelikel, anlaştıkları oyuncularında olduğunu önümüzdeki günlerde açıklanacağını söyledi.

Ebubekir Atilla