Genel
Giriş Tarihi : 26-07-2021 12:00   Güncelleme : 26-07-2021 12:04

Atalan ve Bayram Ailelerinin Mutlu Günü

Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan‘ın oğlu Dr. Emirhan Atalan ile Gaziantep’in önde gelen isimlerinden Ramazan Bayram’ın kızı Avukat Ebru Bayram gerçekleştirilen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Atalan ve Bayram Ailelerinin Mutlu Günü

Malatya Saray Balo Salonunda gerçekleştirilen nikâh töreninde genç çiftin nikah şahitliklerini Vali Aydın Baruş, İnönü Üniversitesi Rektörü Ahmet Kızılay, Ak Parti İl Başkanı İhsan Koca, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Cemal Noğay, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Barlık Vakfı Başkanı Sadi Ergül ile İş İnsanı Rıdvan Budak yaptı.

Sosyal mesafe kuralarına riayet edilerek düzenlenen düğün töreninin adından açıklama yapan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Cevdet Atalan, ” Evlatlarımızın bu mutlu gününde bizleri yalnız bırakmadıkları için tüm protokole, aile dostlarımıza ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz. Efendimiz (sav) şöyle buyurmuştur, ‘Evlenen, imanın yarısını tamamlamış olur, kalan yarısı hakkında ise Allah'tan korksun!’ diye. Peygamber hadisini gerçekleştiren ve yuva kuran çocuklarımıza da bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Gaziantep’in önde gelen isimlerinden Ramazan Bayram ise, ” Bu mutlu günde evlatlarımızın sevincine şahitlik ettik. Rabbim bir ömür boyu mutluluklar nasip etsin. Bizleri yalnız bırakmayan değerli misafirlerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Damat Emir Han Atalan Karadeniz’de Doğal Gaz araştırması yapan Fatih gemisinde Doktor olarak görev yapıyor. Gelin Ebru Bayram ise İstanbul’da Avukatlık yapıyor.

Ebubekir Atilla