Malatya
Giriş Tarihi : 02-06-2010 09:13   Güncelleme : 02-06-2010 09:13

Arma Kent Konutlari’nda örnek etkinlik

Yesilyurt Halk Egitim Merkezi.nin Arma Kent Konutlari.nda açtigi “Ev Tekstil Ürünleri Kursu” tamamlanirken, kursiyerlere sertifikalari teslim edildi.

Arma Kent Konutlari’nda örnek etkinlik

Yesilyurt Halk Egitim Merkezi.nin Arma Kent Konutlari.nda açtigi “Ev Tekstil Ürünleri Kursu” tamamlanirken, kursiyerlere sertifikalari teslim edildi. Sertifika töreninin ardindan el isi sergisi gezildi. 

 

Kimler katildi?

 

Arma Kent Konutlari.nda gerçeklestirilen sertifika törenine, Yesilyurt Kaymakam Vekili Arif Gül, Yesilyurt Belediye Baskani Mehmet Kavuk, Yesilyurt Halk Egitim Merkezi Müdürü Bahri Çavusoglu, Arma Kent Yönetim Kurulu Baskani Oguz Sezer ile Arma Kent Konutlari.nin sakinleri katildi. 

 

Kavuk.tan bassagligi

 

Ev hanimlarina yönelik bu tür etkinliklerin anlamli oldugunu vurgulayan Yesilyurt Belediye Baskani Kavuk, “Son iki gün içinde yasanan olaylardan dolayi derin bir üzüntü içindeyiz. Bu dar ve kara günleri umuyorum ki bir daha yasamayiz. Milletçe basimiz sag olsun” diye konustu.

 

“Vatandaslarimizin yararina her türlü kursu açabiliriz”

 

Egitimin önemini belirten Yesilyurt Halk Egitim Merkezi Müdürü Bahri Çavusoglu ise sunlari kaydetti: “Halk Egitim Merkezi olarak bu tür etkinliklere çok önem veriyoruz. Vatandaslarimizin yararina her türlü kursu açma yetkimiz var. Yeter ki vatandaslarimizin kurs talepleri olsun. Yil içinde bu tür etkinliklere desteklerini esirgemeyen herkese yürekten tesekkür ediyorum.”

 

El emegi, göz nuru ürünler begeni topladi

 

Konusmalarin ardindan kursta basarili olan ev hanimlarina sertifikalari takdim edildi. Sertifika töreninden sonra ev hanimlarinin yaptiklari el emegi, göz nuru ürünlerin yer aldigi sergi gezildi.