Malatya
Giriş Tarihi : 05-02-2015 18:31   Güncelleme : 05-02-2015 18:31

Arguvan’a büyük jest

Arguvan Belediyesine, Istanbul Atasehir ve Besiktas Belediyeleri tarafindan hizmet araçlari ve is makineleri hediye edildi

Arguvan’a büyük jest

Kardes belediyecilik projesi kapsaminda Atasehir ve Besiktas Belediyeleri ile kardes olan Arguvan Belediyesi’ne midibüs, ambulans, greyder, loder is makinesi ve çöp arabasi yardimi yapildi.

Kardes belediyeler tarafindan Arguvan Belediyesi’ne gönderilen araçlari inceleyen CHP Genel Baskan Yardimcisi Veli Agbaba, “Kardes Belediyeler Projesinde geçtigimiz aylarda tohumlari ektik, simdi meyvelerini aliyoruz. Projemiz tüm Türkiye’ye yayilarak büyüyor” dedi.

Gönderilen araçlari inceleyen CHP Genel Baskan Yardimcisi ve Malatya Milletvekili Veli Agbaba, Atasehir ve Besiktas Belediyelerine tesekkür etti.

 

AGBABA: DESTEKLERDEN DOLAYI TESEKKÜRLER

CHP Genel Baskan Yardimcisi ve Malatya Milletvekili Veli Agbaba, “Genel Baskanimizin talimatiyla baslattigimiz kardes belediyeler projesiyle durumu iyi olan , imkanlari daha çok olan belediyelerimizin imkanlari sinirli belediyelerimize katki sunmasi projesi.Bu kapsamda Arguvan Belediyemizi Atasehir Belediyemiz ile kardes yapmistik.Atasehir Belediye Baskanimiz bu kardeslik görevini yerine getiriyor.Geçtigimiz günlerde bir midibüs,ambulans, greyder, loder is makinesi ve çöp arabasi gönderdi. Bu desteklerinden dolayi sayin Battal Ilgezdi’yi ve Atasehir Belediyesi’ni kutluyorum. Ayrica Besiktas Belediye Baskanimiz Murat Hazinedar da bir çöp kamyonu gönderdi. Sayin baskana da tesekkürlerimi iletiyorum” diye konustu.

 

KALICI ESER BIRAKMAYI ARZULUYORUZ

“Kardes Belediye projesiyle geçtigimiz aylarda tohumlari ektik, simdi meyvelerini aliyoruz” diyen Agbaba, sunlari aktardi: “Sadece Arguvan’da degil, Adiyaman’da, Musta, Erzurum’da, Tunceli’de, Aksaray’da, Zonguldak’ta, Çorum’da ve daha pek çok sehrimizde projelerimiz devam ediyor. Malatya Milletvekili olarak Arguvan ve Hekimhan’a katkimiz oluyorsa bu bizim için büyük mutluluk. Önümüzdeki dönemde de kardes belediyecilik projemiz devam edecek. Geçmisten kalan bir projemizi de hayata geçirmek için Arguvan Belediye Baskanimiz önümüzdeki günlerde Atasehir’e giderek bir çalisma yapacak. Burada kalici bir eser birakmayi arzuluyoruz.”

 

 

KIZILTAS;“AGBABA KARDES BELEDIYECILILIK PROJESINDE BIZLERE BIRAZ DA TORPIL GEÇTI”

Arguvan Belediye Baskani Mehmet Kizildas, ”Genel Baskan Yardimcimiz ve Vekilimiz yerel yönetimlerden sorumlu genel baskan yardimcisi olduktan sonra Türkiye’de ses getiren, çok önemli, herkesin övgüyle bahsettigi, bizlerinde onurla bahsettigimiz Kardes Belediyeler projesini gerçeklestirdi. O proje kapsaminda kardes belediyecilik projesinde bizlere biraz da torpil geçerek Atasehir ve Besiktas Belediyeleri ile kardes belediye ilan etti. Geçtigimiz hafta Besiktas Belediyesi’nin bir çöp kamyonu hediyesi oldu. Atasehir Belediyesi’nin daha önce gönderdigi araçlarla birlikte Arguvan’a daha iyi hizmet edecegiz. Her iki belediyemize ve Genel Baskan Yardimcimiz Veli Agbaba ’ya katkilarindan dolayi tesekkür ediyoruz” dedi.