Spor
Giriş Tarihi : 13-04-2017 19:02   Güncelleme : 13-04-2017 19:02

Arguvan Belediyespor’da hazirliklar sürüyor

Malatya’yi önümüzdeki sezon Bölgesel Amatör lig’de (BAL), temsil edecek takimi belirleyecek kritik baraj maçina hazirlanan Arguvan Belediyespor’da, Inönü Üniversitesispor maçinin hazirliklari sürüyor

Arguvan Belediyespor’da hazirliklar sürüyor

Inönü Üniversitesispor ile 23 Nisan Pazar günü Bölgesel Amatör Lig de baraj maçina çikacak Arguvan Belediyespor’da açiklamalarda bulunan teknik sorumlu Ali Turgut, “Gücümüz nispetinde bu maçta elimizden geleni yapmaya çalisacagiz” dedi. Rakibini yenerek tarihinde ilk kez BAL’a yükselmeyi hedeflen Arguvan temsilcisinde, bütün hesaplar galibiyet üzerine yapiliyor. Haftanin 3 günü Yesiltepe Stadi’nda idman yapan Arguvan Belediyespor’da zorlu Inönü Üniversitesi maçi öncesinde eksik oyuncu bulunmuyor. Zorlu karsilasma öncesi açiklamalarda bulunan takimin teknik sorumlusu Ali Turgut, Inönü Üniversitesispor ile oldukça zor bir 90 dakikaya çikacaklarini söyleyerek, kazanan tarafin kendileri olmak istedigini ifade etti.

 

“ELIMIZDEN GELENI YAPMAYA ÇALISACAGIZ”


Malatya futbolu adina büyük önem tasiyan baraj maçina herkesi beklediklerini kaydeden Turgut, “Gerçekten çok çalistik ve Malatya amatör futbol sezonunda sampiyon olduk. Simdi isimiz daha zor. Bölgesel Amatör Lige yükselebilmek için önümüzde tek 90 dakika var. Bu maç bir sezonun emeginin alinacagi ya da alinamayacagi bir 90 dakika. Tabi rakibimizin gücünün farkindayiz. Bana göre bu sezon BAL’da en istikrarli ve iyi futbol oynayan birkaç takimdan biriydi Inönü Üniversitesi. Biz de gücümüz nispetinde bu maçta elimizden geleni yapmaya çalisacagiz. Haftanin 3 günü çalismalarimizi sürdürüyoruz. Malatya futbolu adina büyük önem tasiyan baraj müsabakasina herkesi bekliyoruz” ifadelerini kullandi.