Spor
Giriş Tarihi : 14-06-2021 12:55   Güncelleme : 14-06-2021 12:55

Arapgirspor Finalde

Diyarbakır’da devam eden Erkekler Voleybol Grup müsabakalarında birinci olan Arapgirspor, adını finale yazdıran takım oldu.

Arapgirspor Finalde

Diyarbakır Köşkler Spor Salonu’nda yapılan müsabakalarda gününde Arapgirspor, Diyarbakır Kültürel Gelişimspor’u 3-1, Diyarbakır Yurdum Gençlik’i 3-0, Diyarbakır Yeni Silvanspor’u 3-0, Malatya Çamlıca Koleji’ni 3-0 mağlup etti. Arapgirspor, bu sonuçlarla adını 3. Lig için finale yazdırdı.

Arapgirspor Erkek Voleybol Takım Kaptanı Ahmet İnan, karşılaşmalardan önce bir tv programına yaptığı açıklamada “Arapgir ’in hedefi gayet net bir şekilde şampiyonluk. Bizde bunun hazırlığı içerisindeydik bir yol boyunca. Hazırlıklarımızı yaptık, tamamen hazır durumdayız ve hedefimiz gerçekten şampiyonluk.” sözlerini kullandı.

Erkek Veleybol takımının finale çıkmasının ardından Arapgirspor Kulübünün resmi sosyal medya hesaplarından SMA hastası Eyüp Çınar bebeğe ithafen bir gönderi paylaşıldı. Gönderide,”  Diyarbakır'da oynadığımız Bölgesel Lig grup maçlarındaki galibiyetlerimizi Eyüp Çınar kardeşimize armağan ediyoruz. İnşallah sağlığına kavuşacaksın Eyüp Çınar.” denildi.

A. Nihat Yavuz