Genel
Giriş Tarihi : 03-03-2021 13:06   Güncelleme : 03-03-2021 13:06

Akın’ a Muhtarlardan Plaket 

Battalgazi mahalle muhtarları Malatya Tarım Platformu ve Birlik Başkanı İhsan Akın’ı ziyaret ederek tarıma yaptığı çalışmalarından dolayı tebrik amaçlı plaket takdim etti

Akın’ a Muhtarlardan Plaket 

Malatya Tarım Platformu ve Birlik Başkanı İhsan Akın’ı ziyaret eden Battalgazi mahalle muhtarları tarıma yaptığı çalışmalarından dolayı Akın’ a plaket takdime etti. Ziyarette “Muhtarlarımız mahallelerimizin sorumlu valisi ve öncüleridir.” diyerek, muhtarlığın önemini vurgulayan Başkan Akın; Muhtarlarımız ile birlikte sürekli istişare halinde çalışmaları koordineli olarak yürütüyoruz. Tarım ve Hayvancılık noktasında girişimde bulunmak isteyen muhtarlarımıza her zaman kapımız açıktır. Bugün böyle düşünceli bir program yaparak, bizleri ziyaret edip, plaket vererek onore ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Muhtarlar adına konuşan Üniversite Mahalle Muhtarı Esra Polat ise Battalgazi ilçemizin muhtarları olarak Tarım Platformu ve Birlik Başkanı İhsan Akın’ ı ziyaret ederek sorunlar, sıkıntılar ve yapılabilecek projeler ile ilgili istişare ve Malatya Tarım ve Hayvancılığına yaptığı katkılarından dolayı teşekkür plaketini vermek için burada olduklarını söyledi. Polat tüm yapılacak çalışma, organizasyonlara katkı sunacaklarını da bildirerek,  Başkan İhsan Akın’ a teşekkür etti.

Ziyarete  Kernek mahalle muhtarı Metin Türkoğlu, Üniversite mahalle muhtarı Esra Polat, Paşaköşkü mahalle muhtarı Asiye Şahin, Ataköy mahalle muhtarı Elif Gemici Başharık mahallesi Muhtarı Ramazan Taşan, Fırat mahallesi muhtarı Nihat Biner, Sancaktar mahallesi muhtarı Ahmet Özpolat, Akpınar mahallesi muhtarı Hüseyin Işık, Toptaş mahallesi muhtarı Mehmet Pekşen, Niyazi mahallesi muhtarı Nilgün Tekatlı, İsmetiye mahallesi muhtarı Turan Kılavuz, Şehit Fevzi mahalle muhtarı Sami Cengil, Halfettin mahalle muhtarı Murat Ceyhan, Cirikpınar mahallesi muhtarı Muzaffer Baran, Kavaklıbağ mahalle muhtarı Ekrem Tur ve Yarımcahan mahallesi muhtarı Hasan Herdili  katıldı.