Malatya
Giriş Tarihi : 05-10-2021 18:15   Güncelleme : 05-10-2021 18:15

AK Parti'den "Ak nokta" Projesi!

Ak Parti İl Başkanlığı tarafından başlatılan ve vatandaşların parti ile iletişimini kolaylaştıran 'AK Noktalar' faaliyete geçti. Soykan meydanında faaliyete geçen “Ak Nokta Aracı” sırasıyla ilçelerde de faaliyet gösterecek.

AK Parti'den

 

Partiye yeni üye kaydı yapmak için oluşturulan stantta ilk üye kaydını Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca yaptı. Kayıt sonrası “Ak Nokta” Projesi hakkında bilgi veren Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca,”Bugün il teşkilat mensuplarımız ile birlikte teşkilat çalışmalarımız kapsamında yeni camii meydanındayız. Yaklaşık üç aydır hummalı bir şekilde devam eden yeni üye kayıt çalışmalarımıza şehrimizin en merkezi noktalarından biri olan Yeni Cami meydanında devam ediyoruz. Yaklaşık beş gün boyunca burada bulunacak olan AK NOKTA araçlarımız ve görevli teşkilat mensuplarımız partimize ,ailemize katılmak isteyen hemşerilerimizin kayıtlarını gerçekleştireceklerdir.” dedi.

Ak Partinin 20’inci yaşında da aktif olduğunu ve yeni üyeler için çalışma sağladığını kaydeden Koca,”Partimiz 20. Yaşında ,20 yıldır ülkemize ve milletimize büyük hizmetler veren Ak Parti hükümetleri bir yandan ülkemizin büyümesi ve güçlenmesi için önemli adımlar atarken diğer yandan da Ak Parti teşkilatları olarak bizler, Ak parti ailesinin daha fazla büyümesi için gece gündüz demeden bütün mensuplarımız ile gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Birileri gibi sadece sosyal medyadan algı operasyonları yaparak iktidar olabilecekmişiz gibi sonu hezeyan olan hülyalara kapılmıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere öğrettiği teşkilatçılıkta kapı kapı, fert fert her yüreğe dokunarak, her derdi dinleyerek, her hüznü paylaşarak, her mutluluğu birebir yaşayarak siyaset yapma tarzı ve ahlakı vardır. Ak Kadroların ,gelecek kadrolarına bırakacağı en büyük miras bu tarz ve ahlakın nesilden nesile aktarılmasıdır. İktidar olmanın da muktedir olmanın da yolu gönüllere girmektir. Onunda yolunu biliyoruz. Gönüllere girmeye devam edeceğiz. Bugünde bunun için buradayız.” ifadelerine yer verdi.

Ebubekir Atilla