Türkiye
Giriş Tarihi : 10-02-2014 17:57   Güncelleme : 10-02-2014 17:57

AK Parti Seçim Karavanina Saldiri!

Besiktas’ta bir grup gösterici, AK Parti’nin seçim karavanina saldirdi

AK Parti Seçim Karavanina Saldiri!

Park halindeki minibüse zarar veren göstericilere çevik kuvvet polisi müdahale etti. Yasanan kovalamacada 4 gösterici gözaltina alindi. Edinilen bilgilere göre olay Besiktas Ihlamurdere Caddesi üzerinde meydana geldi. Bir grup gösterici, caddede park halinde bulunan AK Parti seçim çalismalarinin yapildigi karavana saldirdi. Sprey boyayla karavanin üzerine yazilar yazan göstericiler, seçim çalismalari için kurulan masayi da dagitti. Göstericilerin saldirisi sirasinda Türk bayraginin da zarar gördügü görüldü.

Yasananlar sonrasi olay yerine çok sayida çevik kuvvet polisi sevk edildi. Polis, göstericilerin bölgeden uzaklasmasini istedi ancak eylemciler uyarilara aldirmadi. Bunun üzerine polis gruba müdahale etti. Göstericilerle polis arasinda kovalamaca yasandi. Yasanan gerginlikte 4 gösterici gözaltina alindi.

BESIKTAS'TA POLISLE GÖSTERICILER ARASINDA ARBEDE YASANDI

Besiktas'ta AK Parti seçim karavanina saldiran grupla polis arasinda arbede yasandi. Bazi göstericileri polise tekme attigi ve damacana sisesi firlattigi görüldü.

Besiktas'ta bir grubun AK Parti seçim karavanina saldirmasi sonrasi gerginlik yasandi. Olay yerine giden çevik kuvvet polisi, dagilmamakta direnen 4 göstericiyi gözaltina aldi. Bunun üzerine toplanan yaklasik 30 gösterici gözaltina alinan arkadaslarini geri almak istedi. Polis göstericilere kalkanlarla müdahale etti. Yasanan arbedede bazi göstericilerin polise tekme attigi ve bos damacana sisesi firlattigi görüldü. Olaylarda çok sayida gösterici gözaltina alindi.