Malatya Sonsöz Gazetesi – Malatya'nın En Çok Okunan Gazetesi - Malatya Haber
HV
23 MAYIS Pazartesi 14:04
Advert

Advert

AK Parti Malatya’da Bayramlaşma Düzenlendi

AK Parti Malatya İl Başkanlığınca Ramazan Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. Bayramlaşma programında Ak Partinin 2023 hedefine emin adımlarla ilerlediği vurgulandı.

Malatya
Giriş Tarihi : 02-05-2022 20:15   Güncelleme : 03-05-2022 00:52
AK Parti Malatya’da Bayramlaşma Düzenlendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Nikah Sarayında düzenlenen programa Ak Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır,  Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,  ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma tebriklerinin ardından açıklamada bulunan AK Parti Malatya İl Başkanı İhsan Koca, “ Bu bayramın tüm insanlara, tüm ezilen zülüm gören insanlara bayram tadında bayramları yaşamasın nasip etsin diyorum Allah bu birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın “ dedi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ise bir ramazan ayını daha geride bıraktıklarını ifade ederek , “AK Parti ailesi olarak bugün bu coşkuyu, bu birliği ve beraberliği gördüğümden dolayı çok mutlu oldum. Başta il başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır Türkiye'nin huzur ve barış ülkesi olduğunu, güçlenen Türkiye'nin etrafına huzur götürdüğüne işaret ederek, "Dünyanın bir çok yerine en çok yardım yapan ülkeyiz. Diline, ırkına ve rengine bakmadan mazluma, kimsesizi sahiplenen kucak açan bir ülkeyiz." sözlerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, parti teşkilatlarıyla 2023'e emin adımlarla ilerledikleri belirterek herkesin bayramını kutladı.

>> EBUBEKİR ATİLLA

Ebubekir AtillaEbubekir Atilla

YORUMLAR