Siyaset
Giriş Tarihi : 15-11-2013 11:36   Güncelleme : 15-11-2013 11:36

Ahmet Söylemez Ziyaretlerini Sürdürüyor

Ak Parti Yazihan Belediye Baskan aday adayi Ahmet Söylemez, Aday adayligi süreci kapsaminda esnaf ve vatandas ziyaretlerine devam ediyor.

Ahmet Söylemez Ziyaretlerini Sürdürüyor


2014 Yerel seçimleri yaklasirken aday adaylari da meydanlarda boy göstermeye devam ediyor. Süreç kapsaminda ziyaretlerine araliksiz devam eden Ak Parti Yazihan Belediye Baskan aday adayi Ahmet Söylemez, “ Yazihan’da öncelikle göç ve issizligin önüne geçmek istiyoruz” dedi. Yazihan’in bu temel sikintilarini gidermek adina gerekli planlamalari yaptiklarini dile getiren Söylemez söyle devam etti: “Öncelikle kendimize güvenmemiz ve birlikte etmemiz gerekiyor, bu çerçevede gencinden yaslisina, erkeginden kadinina ve özellikle gençlerimizi destekleyecek plan ve projeler hazirlayarak hayata geçirecegiz. ilçede spor faaliyetlerine çok büyük önem verecegiz” Yazihan’imizin sanayi, turizm, ticaret, tarim ve hayvancilik açisindan hak ettigi ekonomik degeri alabilmesi bizim en büyük görevimizdir. azimli ve gayretli bir ekip kuracagiz ve kurdugumuz bu ekiple Yazihan’i yukarilara tasiyacak projeleri gerçeklestirecegiz. vatandas da projelerimizin takipçisi ve sorgulayicisi olacak. Yapmadigimiz, duraksadigimiz noktada bizi mutlaka uyaracak.”

Gün artik sahici ve kaliteli projelerle Yazihan’imizi zirveye tasima günüdür diyen aday adayi Söylemez “ Inaniyorum ve güveniyorum ki Yazihan halki gereken destegi benden esirgemeyecektir” dedi.