Spor
Giriş Tarihi : 23-05-2021 16:07   Güncelleme : 23-05-2021 16:07

Adem İçin Teklifler Yağıyor

Süper Lig'de yeni sezon hazırlıklarına başlayan Yeni Malatyaspor'un yıldız isimlerine teklif yağıyor.

Adem İçin Teklifler Yağıyor

Süper Lig'de Beşiktaş'ın yıldızı Lens ile görüşen Yeni Malatyaspor, Hadebe'nin Amerika'ya transferine yeşil ışık yaktı. Hadebe Houston Dynamo FC ile anlaşmaya vardi.

Öte yandan sezonu kariyer rekoruyla tamamlayan Yeni Malatyaspor Kaptanı Adem Büyük'e teklif yağıyor. 30 Haziran 2022 yılına kadar Yeni Malatyaspor'la sözleşmesi bulunan Kaptan Adem Büyük bu sezon 17 gol atıp 3 asist yaparak takımını ligde tutmayı başardı.

Rekabet ortamından faydalanmak isteyen Yeni Malatyaspor, tok satıcı rolü ile yıldız oyuncuya gelen teklifleri geri çeviriyor.

Adem Büyük 2020/2021 sezonunu en çok gol atan Türk oyuncu olarak bitirdi. Yıldız oyuncunun Milli Takıma çağrılması beklenirken geçtiğimiz haftalarda açıklanan kadroda yer almayışı taraftarları üzmüştü.

Kaptan Adem Büyük'ün Milli Takıma çağrılmamasını değerlendiren Güneş ise: "Genç oyunculara daha fazla şans vereceğiz. Farzedelim Burak yok, Enes yok mesela Adem olur, Muhammed olur. O zaman başka olurdu. Şimdi ben Burak'ı oynatıp Adem'i, Muhammed'i kenarda bekleteceğime gençleri kenarda bekletirim.Bende biliyorum Adem, Muhammed gibi çok gol atan gol krallığına oynayan futbolcular var. Onlar bu performansla devam etsinler. Ben 2 yıl üst üste gol kralı olan Okan Yılmaz'ı 3. senesinde aldım. Ama bize geldikten sonra kayboldu. Bunlarda olabiliyor. Yani biz kapalı değiliz. Her oyuncuya açığız. " sözlerini kullandı.

Ebubekir Atilla