Ekonomi
Giriş Tarihi : 11-03-2021 17:48   Güncelleme : 11-03-2021 17:48

85 Bin TL’lik Hediyeler Sahiplerini Buldu

​​​​​​​ Malatya Esnaf Dayanışma Platformu’nun sosyal medya üzerinden düzenlediği çekiliş sonucu içerisinde 23 gram altının olduğu toplam değer 85 bin TL’yi bulan hediyeler talihlilerine teslim edildi.

85 Bin TL’lik Hediyeler Sahiplerini Buldu

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda düzenlenen törende sosyal medya üzerinden yapılan çekilişin talihliler hediyelerini Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu’nun elinden aldı.

Programda açıklamalarda bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya Esnaf Dayanışma Platformu’nun gerçekleştirmiş olduğu bu etkinliği tebrik ederek,” Malatya’da olan bu güzel şeylere şahitlik etmekten mutluluk duyuyoruz. Daha önceki etkinliklere katılamadım ama bugünkü etkinliğe mutlaka gitmem gerektiğini bu ortama da uğramam gerektiğini düşünmüştüm. Takip ettiğim, beğendiğim ve çok da mutlu olduğum bir proje. Esnaflarımızın dayanışma içerisinde bir araya gelerek, kendilerini motive etmesi ve bir birleriyle ticaret yapmaları gerçekten çok güzel bir çalışma. Biz Malatya’da inşallah başaracağız ve inşallah daha da ilerleteceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Pademi süresinde esnafların büyük sorunlar yaşadığını ve bu hareket ile esnafların dayanışma içerisine girdiklerinden bahseden ve Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu,” Buradaki en önemli kahraman, aslında sizlere buraya toplayıp, bugün bu platformun oluşmasında katkı sunan ve özellikle bayan olarak erkek egemen toplumun zorlukları aşarak bu platformu kuran Neriman Poyraz. Kendisine teşekkür ediyorum. Esnafına Sahip Çık kampanyasına destek veren tüm esnafımıza teşekkür ediyorum.” sözlerini kullandı.

Ebubekir Atilla