Malatya
Giriş Tarihi : 02-06-2012 15:14   Güncelleme : 02-06-2012 15:14

8 yil aradan sonra

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Il Baskani Enver Kiraz, 8 yil aradan sonra partilerinin gençlik ve kadin kollari kongrelerinin gerçeklestirildigini söyledi.

8 yil aradan sonra
   Türkiye Gazetesi Malatya Bölge Temsilcisi Celal Koyuncu, CHP Malatya Il Baskani Enver Kiraz’i partide ziyaret ederek, seçimle göreve gelmesinden dolayi kutladi.
Ziyarette konusan Celal Koyuncu, "Sayin Enver Kiraz, önce atama ile, simdi de seçimle il baskani oldu. Genç olmasi hasebiyle partiye yeni bir dinamizm katacaktir. Kendisini kutlamak için buradayim" ifadelerini kullandi. Koyuncu, “Kim bu ülkeye hizmet ediyorsa, tas üstüne tas koyuyorsa bizim için önemlidir” diyerek, demokrasilerde çesitlilik ve farkliliklarin olacagini belirtti.
   Enver Kiraz da, ziyaretten duydugu memnuniyeti dile getirip, parti içi demokrasinin gitgide gelistigini vurguladi.
Parti çalismalari hakkinda da bilgi veren Kiraz, “8 yildir yapilmayan ve hep atamalarla gerçeklesen gençlik ve kadin kurultaylarini yapmaya basladik” diyerek, sunlari söyledi:
"Bu süreçte temmuzun ilk haftasinda büyük kongremiz var. Büyük kongre öncesinde gençlik ve kadin kurullarinin ilçelerdeki kongreleri tamamlandi. Bu baglamda pazar günü gençlik il kongresi yapilacak. Kadin kongreleri ise haziranda tamamlanarak, 24 Haziran’da kadin kollari il kongresi yapilacak."