Asayiş
Giriş Tarihi : 24-05-2021 10:55   Güncelleme : 24-05-2021 11:10

26 Yaşındaki Gençten 3 Gündür Haber Alınamıyor

Malatya’nın Battalgazi İlçesi Sancaktar mahallesinde ikamet eden Yunus Akan (26), Cuma günü öğleden sonra saat 14:00 ‘da evden çıktıktan sonra bir daha haber alınamadı.

26 Yaşındaki Gençten 3 Gündür Haber Alınamıyor

Battalgazi İlçesinde ikamet eden Yunus Akan, 3 gün önce Cuma namazını kıldıktan sonra evine geldi ve evden ayrıldı. Kayıp gencin yakınları en son nişanlısı ile görüştükten hemen sonra kendisinden haber alınamadığını söyledi.

3 gündür kendisinden haber alınamayan Yunus Akan’ın babası Mehmet Akan (55), oğlunun kaybolmasının nedenini arkadaş çevresine bağlıyor. Arkadaş çevresinin iyi olmadığını ve oğlunun kaybolmasındaki etkenin bu olabileceğini söyleyen Baba Akan,” Oğlum Cuma namazını kıldıktan sonra eve geldi. Namazdan sonra her zamanki gibi normal bir şekilde evden çıktı. Akşam saatlerinde en son nişanlısı ile telefonda görüşmüş, o görüşmeden sonra bir daha oğlumdan haber alamdık. Cumartesi günü karakola gidip başvurduk. Oğlumun biran önce bulunmasını istiyorum. Telefon sinyalleri takip edildiğinde duyduğumuz kadarıyla en son Hekimhan’da sinyal alınmış. Daha da oğlumuzdan bir iz yok. Görenlerin Allah rızası için haber vermesini istiyoruz.” sözlerini kullandı.

Konu ile ilgili Emniyet Müdürlüğüne bağlı birimler tarafından tahkikat sürüyor.

>> Ebubekir Atilla