Spor
Giriş Tarihi : 14-12-2016 18:18   Güncelleme : 14-12-2016 18:18

1932 Malatyagücü Hedef Büyüttü

Malatya’nin köklü kulüplerinden 1932 Malatyagücü is adami Nurettin Ugur’un büyük destegi ile kurumsal anlamda degisim yapmak ve gelecekte Malatya futboluna ivme kazandirmak için hedefini büyük tutuyor

1932 Malatyagücü Hedef Büyüttü

Geçen yil namaglup olarak yükseldigi 2.Amatör kümeyi sampiyon tamamlayip 1.Amatör’e tekrar yükselen Malatyagücü, ilk üç haftada oynadigi pozitif futbol ve aldigi galibiyetlerle ilerisi adina umut verdi Sezona baslamadan is adami Nurettin Ugur’un gelecek ile ilgili yapilan projelerin bir ayagi olan soyunma odasi tanzimi ile baslayan ve yaptigi transferler ile hedefini yüksek tutan Malatyagücü’nde ilk hedef Play Off’lara kalabilmek. Hedefleri dogrultusunda Teknik sorumlu Cafer Aypan ve kaleci antrenörü Ismail Timur nezaretinde hedefleri dogrultusunda dogru isler yapmaya çalistiklarini söyleyen Kulüp Baskani Aziz Yigit gidecekleri en yüksek noktaya kadar gitmek istediklerini söyledi.

“SAMPIYON OLURSAK TAKIMI A.S. YAPACAGIZ”

 Yigit, hedefleri dogrultusunda sampiyon olduklari takdirde takimi A.S yapip takimin basina Nurettin Ugur’un getireceklerini ifade ederek, “Sampiyon olursak takimi AS. yapacagiz. Insallah takimin basina da Nurettin Bey geçecek. Bir ilki yapmayi hedefleyecegiz. Istenilen hedef olusursa önceligimiz tesislesme olacak ve kendimize ait tesis ve saha çalismalari için dügmeye basacagiz. Nurettin Ugur’un daha önceleri 44 Malatyaspor’a yaptiklari bizim için teminattir. Kulübün kurumsal bir yapiya kavusmasi ve ekonomik anlamda verilen destek ile yoluna devam edecegini umdugumuz 1932 Malatyagücü futbol disinda basketbol, hentbol, aticilik, badminton, golf, boks, briç, halk oyunlari gibi branslari ile Malatya’da en fazla faaliyeti olan kulübü konumunda'' dedi. Azizi Yigit, gönüllü antrenörlerin destegi ile Malatya Büyüksehir Belediyespor’dan sonra en fazla sporcusu olan kulüp olmanin gururunu tasidiklarini da ifade etti.