Hayri Ülgen Alaca Fit ’in konuğuydu

19.4.2017 19:03:43

TFF 1. Ligin 28 haftasındaki, Evkur Yeni Malayaspor ile Eskişehirspor maçını seyretmek üzere Malatya’ya gelen TRT Spor yorumcusu Hayri Ülgen, tekvando federasyonu başkan adayı Nevzat Alaca’nın konuğu oldu

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

Türkiye Spor yazarları içerisin de en çok sevilen kişiler arasında yer alan, ünlü spor yazarı Hayri Ülgen; Yeni Malatyaspor - Eskişehir maçı için geldiği Malatya’da Alaca Fit’i ziyaret ederek spor yapanlarla sohbet etti. Ünlü spor yorumcusu ve Gazeteci Hayri Ülgen (Hayri Baba), Alaca Fit spor merkezine hayran kalırken, Malatya'da böyle kaliteli yerlerin olmasından dolayı da Milli Tekvandocu Nevzat Alaca'yı tebrik etti. Spor merkezini gezen ve spor aletlerini tek tek inceleyen gazeteci ve yorumcu Hayri Ülgen, “Gerçekten Nevzat Alaca kardeşimiz Malatya’da spor anlamında çok güzel bir tesis açmış. Gerek aletler olsun gerekse bina olarak profesyonelce yapılmış bir spor merkezi. Nevzat Kardeşimi kutluyorum” dedi.

“MALATYA’NIN BAŞARISINA SEVİNİYORUM”

Bu aldığı başarılı sonuçlarla beraber, şu anda TFF 1. Lig de şampiyonluk yolunda avantajlı konumda olan Evkur Yeni Malatyaspor maçı ile ilgilide konuşan Ülgen; “Yeni malatyaspor'a artık şampiyon diyebiliriz. Futbolda her zaman çok para harcayan takımlar şampiyon olmuyor. Evkur Yeni Malatyaspor çok para değil, çok emek harcayan takımlardan biri. Tabii ben bu bölgenin bir insanı olarak Malatya’nın başarısına seviniyorum. Kendimi evime gelmiş gibi hissediyorum” ifadelerini kullandı.

“FUTBOLCULUK DÖNEMİNDE SEVİLEN BİR İSİMDİ”

Alaca İnşaat yönetim kurulu başkanı ve aynı zamanda da  Alaca Fit spor merkezinin sahibi olan Milli sporcu Nevzat Alaca ise; Gazeteci, yorumcu Hayri Ülgen’i  Alaca Fit  spor merkezinde görmekten ve ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirterek " Hayri Ülgen hocam ile dostluğumuz çok eskilere dayanmakta. Kendisi çok değerli bir spor adamı. Futbol oynadığı dönemde herkes tarafından bu günkü gibi sevilen bir isimdi. Kendisini Malatya'da ağırlamaktan memnun olduk" dedi. 

 

 

 

 

 

Ulusal Gazeteler
22 Temmuz 2017 Cumartesi 1'inci Sayfamız
Spor Toto Süper Lig Puandurumu

Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar