“Sürpriz takımlardan biri olduk”

17.2.2017 20:34:38

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 2. Grup’ta mücadele eden, İnönü Üniversitesispor da Teknik Direktör Murat Kurt, Şanlıurfa 11 Nisan Spor deplasmanından, üç puanla dönmek istediklerini söyledi. Ligle ilgili de konuşan Kurt, “Tecrübesiz bir takım olmamıza rağmen, ligin sürpriz yapan takımlarından biri olduk” ifadelerini kullandı

Facebook Paylaş Twitter Paylaş Haberi Yazdır

İnönü Üniversitesi Stadı'nda, 11 Nisan Spor müsabakasının hazırlıklarını sürdüren turuncu beyazlı ekibin antrenörü Murat Kurt, yaptığı açıklamada, kendi imkânlarıyla düşük bir bütçeyle BAL Liginde mücadele ettiklerine dikkat çekti. Kurt, 11 Nisan Spor maçının zor geçeceğini dile getirerek, "Şanlıurfa'dan galibiyetle dönmek istiyoruz. Şanlıurfa'da güzel bir oyun sergileyeceğiz. İstediğimiz oyunu sahaya yansıtarak üç puanla döneriz" diye konuştu. Takımın yüzde 95'inin üniversite öğrencilerinden oluştuğunun altını çizen Kurt, "Şu ana kadar da iyi bir başarı sergilediğimize inanıyorum. BAL Ligine ilk defa çıktık. Tecrübesiz bir takım olmamıza rağmen ligin sürpriz yapan takımlarından biri olduk" ifadelerini kullandı. Murat Kurt, İnönü Üniversitesi Spor takımına verdikleri destekten dolayı İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kızılay ve üniversite yönetimine teşekkür etti.

 

"MOTİVE OLMAYA ÇALIŞIYORUZ”

 

Futbolculardan Ebubekir Yardım ise, Şanlıurfa'da 11 Nisan Spor ile önemli bir müsabakaya çıkacaklarını kaydederek, "Maça motive olmaya çalışıyoruz. Galibiyetle döneceğimize inanıyorum. Takım arkadaşlarıma güveniyorum" diye konuştu.
 

 

Ulusal Gazeteler
23 Haziran 2017 Cuma 1'inci Sayfamız
Ptt 1. Lig Puan Durumu
Nöbetçi Eczaneler

Resmi ilanlar

Yazarlar